Tüm sunu türleri MS Word programı ile hazırlanarak Matematikçiler Derneği web sayfasında (www.matder.org.tr) bulunan başvuru formu aracılığıyla  en geç 01 Mart 2013 tarihine kadar yollanmalıdır. Her sunuda, Özet Hazırlama Kurallarına uygun olarak hazırlanmış özet ile doldurulmuş bir Başvuru Formunun bulunması gereklidir.   Aynı kişinin birden fazla sunu yapması durumunda, her sunu için yeni bir form doldurularak başvuru yapılmalıdır.

 

Sunular Bilim Kurulu üyeleri tarafından incelenecek ve değerlendirilecektir. Kabul edilen sunular 01 Nisan 2013 tarihinde Sempozyum Web sitesinde ilan edilecek, ayrıca sunu sahipleri e-posta ile bilgilendirileceklerdir. Program ve özetler kitabı Mayıs 2013 ayının ilk haftasında baskıya girecektir. Bilim Kurulunun kabul ettiği bir sununun programa alınabilmesi için kayıt ücretinin 17 Mayıs 2013 Cuma gününe kadar yatırılmış olması gerekmektedir.  Birden çok kişinin yaptığı ortak sunularda; sunu sahiplerinin sempozyuma katılmaları halinde, her birinin kayıt ücretini 17 Mayıs 2013 Cuma gününe kadar ayrı ayrı yatırmış olması gerekir.

 

  • Sunu sahipleri başvuru formunda unvan belirtmelidir.  Başvuru için Matematikçiler Derneği Web sitesi: http://www.matder.org.tr