BAŞVURU

1. Tüm kategoriler için başvurular 2 Nisan 2018 tarihinden itibaren Online Başvuru Formudoldurularak yapılacaktır. Başvurular 11 Mayıs 2018 01 Haziran 2018 tarihinde saat 23:59’da son bulacaktır. Eksik veya gecikmiş başvurular işleme alınmayacaktır.
2. Başvuru ücreti kişi başı 40 TL dir. Konaklama ve yemek ücretleri başvuru ücretine dahildir. Başvuru ücretinin yatırılacağı hesap aşağıda verilmiştir. Bir karışıklık olmaması için para yatırırken başvuran kişinin adı ve soyadını not düşmeyi unutmayınız.:

Banka Adı: T.C. Ziraat Bankası

Şube Adı:

Hesap Adı:

Hesap No:

IBAN :

3. Takım halinde hazırlanan (en fazla 2 kişi) proje ve somut/dijital öğretim materyallerinin sisteme girişi yapılırken ekipte yer alan tüm kişilerin bilgileri sisteme kaydedilmelidir.

4. Online başvuru sırasında katıldığınız yarışma kategorisine göre Proje Özeti (en fazla 250 kelime olacak şekilde) ve Proje Raporu (PDF formatında), öğretim materyalinin görselleri, dijital materyaller için ilgili bilgisayar dosyalarının (HTML, Java, Flash, kurulum dosyası vs.) vb. dokümanların sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

5. Eksik veya yanlış bilgi ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

6. PROMAT Düzenleme Kurulu, katılımcıların başvurduğu kategoriyi ya da sergilenme hakkı kazanan katılımcı sayısını değiştirme hakkına sahiptir.